| XLittleGirlX a întrebat:

Hey TPU!
Am un telefon Samsung S5230 Star si cand bag cablu' de date in laptop nu imi apare nimic nici pe telefon nici e laptop si nu stiu ce sa fac!

Cel care imi spune ce sa fac

Răspuns Câştigător
| adyalex97 a răspuns:

Baga id asta in lista si te ajut eu big grin : ady_alex97!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai instalat programul pentru citirea lui!
Pa, pa.

| TRN a răspuns:

Baga cd si apasa pe prima optiune
si apoi pe a 2 alea cu pc studio apoi cea cu cablu de date fundita?

| ioanaalexandra a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un program daca spui ca nu merge

| D3pek a răspuns:

M-i s-a intamplat si mie dar eu am luat un card de memorie si langa el iti mai da un card mai mare il bagi in laptop cardul si apoi o sa iti apara in mai computer (daca ai laptop mai nou) SD nu CD...SD intri si iti bagi acolo dupa aia iti scoti cardul mic din ala mare si til pui in telefonn sper ca te-am ajutat!