| IubesteEa a întrebat:

am visat k fostul iubit a muscat-o pe prietena mea de buza si eu i-am zis ei din gelozie mai fato sa stii ca te bat. Apoi tot in acelasi vis la scoala la etajul 2 m-a luat el in brate ma tot tinea si am simtit bratele lui in realitate nu in vis si l-am intrebat ce ora are si a zis ca urmatoarea e fizica si ma intrebare. si el pe mine si eu aveam fizica a 3-a ora el ultima si inima imi batea tare k prima oara cand am visat k eram cu el si sa adeverit si nu stiu inima imi zice ca ma iubeste voi ce credeti din visul asta? si ce sa cred? dc am simtti k m-a luat in brate? asa si stotusi eu am fizica si el ultima vinerea asta mi se va intampla cv? dau funda plss spuneti-mi ati mai avut visuri asemanatoare? va rogg dau si funda si vot la toti care mi-au rasp.la intrebare fara misto!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Depinde.din cate am inteles tu inca speri ca el te mai iubeste(sau cel putin asta ai dat de inteles)visele pot avea diferite semnificatii dar toate pornesc din acelasi loc; imaginatia noastra.Mai exact visezi ce gandesti.Eu cred ca tu inca mai tii la el si nu vrei sa il vezi cu altcineva.
Cat despre a doua parte, mie nu mi s.a intamplat dar am mai auzit de aceasta"senzatie". IOricum nici eu de multe ori nu imi inteleg visele, deoarece sunt foarte incalcite.

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,e fost doar un vis,de multe ori visezi ceea la ce te gandesti,daca te gandesti mult la o persoana se poate intampla sa o visezi,sau ai o anumita teama de ceva,sau visezi lucruri din viata ta de zi cu zi, daca ar fi sa bagam in seama toate visele, ar fi ceva.Nu zic ca nu se mai adeveresc, si la mine mi s-a adeverit unele vise, dar consider ca a fost doar coincidente.Intr-o noapte am visat ca eu cu prietenul meu si cu o prietena buna de-a mea dormeam in acelasi pat si el umbla cu amandoua:-))...iti dai seama ce vis,Doamne fereste sa se adevereasca ca fac infarcthee hee.
Nu trebuie sa bagi in seama ce visezi si superstitiile, e adevarat ca unora li se mai intampla exact ce viseaza, dar oricum nu prea trebuie sa dai crezare.

| 愛日本 a răspuns:

█ █De ce toate visele trebuie să însemne ceva?█ █

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te cred sincer!
Cand eram mic am visat un episod din Scooby-Doo straight face.Nu-i mare chestie e doar un vis.
Dar cand am aprins televizorul era chiar pe programul ala si era tot acelasi episod. (ceva legat de o bufnita)
Sper ca nici tu sa nu ma iei la misto.
Iar raspunsul meu este ca :
A fost o coincidenta sau baiatul asta te place atat de mult incat s-a dus la vrajitoare.
Nu prea stiu ce sa cred, un lucru e cert : nici un om nu o sa inteleaga pe deplin chestia cu visele!
Eu iti urez succes!