| iulyspy a întrebat:

Anu trecut ma intelegeam foarte bine cu un coleg, dar apoi a devenit mai distant. Anu asta mi-a dat ignore cand am incercat sa vorbesc cu el si ma jigneste si comenteaza mereu. Ce sa fac ca sa fim din nou amici? Ma dispera felul in care se poarta acum

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate intre timp a aflat ceva despre tine care l-a deranjat, si din cauza asta se poarta asa. Nu cred ca ai sanse nici sa discuti cu el daca te evita si ti-a dat ignore. Poate ar fi bine sa il lasi in pace, sau sa afli de la vreun prieten de-al lui din ce cauza se poarta asa.

| coliflor a răspuns:

Eu cred ca e indragostit dar nu de tine, clar.