| OLumeDeVise a întrebat:

Anul ăsta sunt în clasa a opta și în clasa a noua vreau să particip la Balul Bobocilor. La cântat nu mă prea pricep, deci voi dansa. Cum nici la asta nu sunt prima aș vrea niște coregrafii… Cine mă ajută cu link-uri pentru și mai multe date despre Balul Bocilor primește fundă happy.

1 răspuns:
| Maria_Stan_1994 a răspuns:

Buna! http://www.youtube.com/watch?v=vn6k9OG7eMo- este o coregrafie simpla. o poti face impreuna cu niste prietene( daca accepta regulamentul). Melodia din videoclip se numeste Candyman:* sper ca te-am ajutat. succes!