| GraveDigger91 a întrebat:

Ar trebui să mă bărbieresc? Nu m-am bărbierit nici o data, am 13 ani și barbă destul de mare (dublă decât un fir de sprâncana), favoriți puțin vizibili (7+- milimetri) mustață foarte închisă la culoare și oarecum deasa, sub buză 1-2 fire pronunțate.Colegi mei spun că ăla e puf și că ar trebui sa îl rad... Părinți mei sunt de alta parere, și insinuează că nu am parul facial destul de mare.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai tot trebuie sa incepi odata si odata. Daca nu te barbieresti, macar s-o tunzi, ca e mai bine la inceput. Dupa cand incepe sa semene a barba, poti sa incepi cu rasul.