| Vάℓєяἷล a întrebat:

Hey TPU!
Are Vera Prejneva un cintec.Da nu stiu cum se numeste. Este nou! Imi spune cineva cum se numeste sau imi trimite vreun link.Va rog.Dau Fundaccelui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Salut,(valeria.pe mine tot asa ma cheama)
Sint putini utilizatori pe TPU din R.M....nu ar trebuie sa pui aceste intrebari aici big grin
Eu stiu cine e Vera Brejneva, dar nu stiu exact ce cintece are ea ...cunosc doar citeva ....succese big grin

| Vάℓєяἷล explică (pentru val31989):

Mersi mult.-incintata de cunostinta
-mi-am dat si eu seama ca aici sunt utilizatorii numai din Rominia.
tu esti din Republica Moldova?

1 răspuns: