| Llola a întrebat:

As vrea niste sfaturi de imbracaminte de la voi (fata de 12 ani ) :**

Răspuns Câştigător
| minaj a răspuns:

Ugg,esarfe/fulare cat mai mari. pantaloni/colanti colorati.eu am 16 ani si cand ma imbrac nebunesc cand colorat sunt foarte copilaroasa..si ma imbrac in diferite moduri. pai fii tu insufi imbraca-te dupa preferinte!

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Imbraca-te asa cum te simti cel mai vbine si incearca sa-ti creezi un stil care sa te defineasca

| Kamiichu a răspuns:

La 12 ani nu mă gândeam cu ce să mă îmbrac mâine.dar în fine. ''Copilăria s-a maturizat sever'' remember? :D Dar na'.să te ajut, uite aici câteva outfit-uri care cred că ți s-ar potrivi :D http://www.youtube.com/watch?v=mNdYmJ8xvdI.