| Teodora109876 a întrebat:

Aş vrea să-mi fac un id nou, dar să fie punk, emo, goth, rock..sau vintage sa zic asa o.o

Dar atentie, nu vreau chestii d-astea gen : emo_criisw raised eyebrows. Sau goth_crissw, punk_criisw
Sau chestii cocalaresti. " pisii.emo, dulcik.emo" sau d-astea.

Ceva gen:

iimemoriesx3. addicted.to_you, rainbow.smille, addicted.to_innocence; 3.

Dar îmi plac si cele cu texte drăguţe! Gen :

drop_of_happiness
taste_the_happiness

Nu vreau neapărat să conţină numele meu! ( criisw, deyu, reea, deea si d-astea ).

Dau fundă pentru cele mai frumoase şi mai multe! :*

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

După părerea mea, id-urile gen "iimemoriesx3" sunt la fel de coca ca şi "pisii.emo".
Nu ştiu, pune-ţi numele unei piese.

| irbis a răspuns:

Nu prea fac eu chestii de-astea, consider ca e ceva ce fiecare trebuie sa decida indivdual, dar cand am vazut intrebarea intreaga si categoriile, mi-a venit in minte "dark doll". Nici nu am gandit, pur si simplu mi-a venit asa. Nu stiu daca e ce cauti.