| monaemona14 a întrebat:

as vrea sa stiu daca la anul voi merge pe un profil de stiinte sociale ce meserie voi avea?straight face

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Sa sti ca e un profill ff tare :X! Si o pr de-a mea este acolo si imi recomanda sa ma duc acolo! :X:X:X:X! Poi daca te duci acolo ai mai multe posibilitati de meserii nu ca si la economic ca acolo iesi contabil si din astea! Macar aici ai mai multe variante... De exemplu ea vrea sa dea la faculta de academie! tongue Fundaaaa? :*

2 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Orice meserie iti dorestihappy eu sunt la profil de stiinte sociale, dar eu nu stiu ce meserie o sa amlaughing

| ServanaAtoni a răspuns:

Pfoooai.hai ca esti tarelaughing
probabil o sa maturi strazile