| AngelJustNight a întrebat:

as vrea si eu niste jocuri cu saruturi pe care sa le joc cu prietenii in pauze la scoalalaughing gen adevar, provocare, minciuna, sarutare sau procentbig grin! funditalove struck

Răspuns Câştigător
| sabinuchi a răspuns:

Pai,e cu carti de joc,:d.deci:un copil tine cartile (ca un evantai), si alt copil trebuie sa aleaga o carte (si tot asa cu ceilalti) si daca ii pica inima se saruta pe buze cu cineva daca i pica romb se saruta pe obraz daca ii pica frunza e imbratisare daca e trefla e tinut de mana (da daca vrei le schimbi tu laughing )

2 răspunsuri:
| ZuzZzulina a răspuns:

Joaca " Pusy - pusy " big grin cienva ii tine mainile la ochi altcuiva, api se numara : pusy, pusy, pusy, pusy... pana cand cel legat spune "miau ". la respectivul la care arata-i ( inclusiv tu ca te numeri si pe tine ) ala trebuie sa faca: cel care il tine legat intreaba pe legat : unde pupi? aici ( si arati undeva ) si intrebi in mai multe locuri pana zice "DA" apoi intrebi: De cate ori? de atatea? si arati cu degetele de cate ori pana cand zice "Da". apoi se pupa unde a zis da.

| stefy_2889 a răspuns:

Manuta stii sa joci?