| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...
As vrea si eu o declaratie de dragoste. ceva frumos care sa nu fie pe net sa-i arat fetei cat de mult o pretuiesc...
Ceva gen..Ingerasul meu iubit insfarsit eu team gasit...etc
Va rog dau funda +vot la cea mai frumoasa:*

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

"Stii scumpa mea frumoasa? Esti prima fata la care ii scriu o declaratie de dragoste nu stiu sigur cum o sa-mi iasa dar sper sa-ti placa. Nu obisnuiam sa cred in iubire pana te-am cunoscut pe tine. Esti partea din mine care imi lipsea. Cu tine ma simt complet si vreau sa ramanem asa pana cand lumina din inimele noastre se va stinge. Dar sper sa ne straduim amandoi ca aceasta flacara sa nu se stinga niciodata. Iti multumesc ca ai iesit in calea mea si ca ma faci atat de fericit." Ar fi bine ca asta sa fie doar o idee si sa o completezi tu. Sper ca am scris ceea ce simti tulaughing

1 răspuns:
| Cuky a răspuns:

De curiozitate,de ce spui ca nu vrei de pe net? Ce crezi ca faci acum, cerandu-ne noua? Fara suparare, dar eu zic ca ar fi mult mai bine sa scrii ce crezi tu, sa fii sincer cu ea, nu sa ne ceri noua.Bafta!