| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

As vrea si eu sa imi raspundeti daca se poate la o intrebare, acum cateva luni am avut cea mai neagra saptamana adica in fiecae zi aveam cate un ghinion imens {nu intru acum in detalii} dupa acea saptamana m-am taiat cu lama la mana, acum nu ma mai tai dar mi-au ramas ceva semne dar in continuu imi vine in minte gandul ca nu sunt bun de nimic. ca mai bine mor... ma bine ma sinucid... ce sa fac? Sunt super confuz!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Buna Valentin! Chiar daca nu m-am taiat niciodata,si eu am aceeasi stare,aceeasi impresie. Cauta hobby-uri, pasiuni, iesiri care te fac fericit, implinit, nu te mai gandi ca nu ai vreun rol in lumea aceasta sau ca numai ghinionul a pus stapanire pe viata ta. Sunt sigura ca odata si odata soarele va rasari si pe strada noastra si crede-ma ca tot ce am scris aici am scris cu lacrimi in ochi.

| Costin_Valentin_1971 explică (pentru ankadella):

Iti multumesc dar, nu prea stiu, acum sunt la spital, am luat o supradoza de pastile, am sa incerc sa vorbesc iarasi cu o fata la care tineam, daca nu ma intelege traiesc cu aceastra stare sau incerc sa ma schimb, oricum multumesc!

3 răspunsuri:
| DulceLup a răspuns:

Fiecare dintre noi e bun la ceva. Cauta la ce esti bun!

| Sebastian2014 a răspuns:

Daca stii engleza cauta pe YouTube : Elliot Hulse. El are o experienta vasta de viata si vorbeste de multe lucruri de genul.