| anonim_4396 a întrebat:

Astazi la scoala, m-a ascultat profa de biologie si toate bune si frumoase iau 10, ma asez din nou in banca si simt o durere de cap si vad lucrurile din clasa zguduindu-se gen cum ar fi un cutremur sau ceva de genu, in afara de "persoanele vii"gen profa sau ceilalti colegi.De la ce ar trebui sa fie? Cutremur evident nu a fost,daca ma joc jocuri horror sau ma uit la persoane care joaca jocuri horror gen pewdiepie(joaca Lucius in prezent), credeti ca asta m-ar putea afecta?

Adica nu vad ce legatura ar fi intr-o durere de cap combinata cu miscarea obiectelor, cu jocurile horror, in fine.Pareri,solutii,sugesti, care m-ar putea ajuta

4 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Ce jocuri horrorlaughing
Lipsa de calciu, cv de genul laughinghappyhappyhappyDu-te la doctor

| IncorrectUsername a răspuns:

Cred ca te-a afectat 10 ala...Incearca sa mai scapi din eilaughinglaughing

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poate ca a fost o cadere de calciu....mergi la medicul de familie sau la medicul de la cabinetul scolii si povgesteteste-i si lui aceasta intamplare si poate iti da un intaritor(calciu, fier, vitamine) ca sa nu mai ai astfel de stari. Iti doresc multa sanatate si bafta la scoala!

| cocoyuby a răspuns:

Cand ai cadere de calciu ai urmatoaarele simptome:
-Ameteala,
-Insomnie;
-Halucinatie
-Lipsa pofteli de mancare
-Furnicaturi in degete, palme sau in picioare. Daca chiar ai intr-adevar lipsa de calciu trebuie sa consulti medicul de familie sau medicul farmacist. Sper ca te-am ajutat!