| BADGIRLL a întrebat:

Hey TPU... astazi va scriu putin dezamagita de fapt foartesad am iubit atat de mult un baiat dar din cauza distantei am hotarat sa ma despart de elsad si cand ne-am despartit imi zicea ca nu poate rezista fara mine ca ma va iubi toata viata lui... si dupa 2 zile vad ca sia facut o alta iubitasadsad imi puteti da vreun sfat sau nu stiu orice ma simt chiar foarte prost sad va multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Accepti situatia asa cum e, distanta nu e o cale usoara pentru a mentine o relatie, oricum e o experienta in viata ta si data viitoare stii ce ai de facut.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate te a mintit referitor la sentimentele lui pentru tine sau poate a iesit asa repede cu alta ca sa si mai aline durerea

| RyugaHideki a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ca a ta. prietena mea s-a despartit de mine pentru ca eram la o distanta de vreo 331km departare. Dupa un an ea si facut un iubit, si am decis sa trec si eu peste. Inca suntem buni prieteni. P.S.: din moment ce tu te-ai despartit de el, inseamna ca i-ai permis sa fie cu alta. Si eu cu persoana respectiva am zis ca suntem facuti unul pentru altul.ca nu putem trai unul fara celalalt.dar distanta a subtiat relatia noastra pana cand ne-am despartit. Nu mai poti fi impreuna cu el.doar prieteni. Iar daca il astepti.vei suferi iar, datorita distantei.