| IubesteEa a întrebat:

atentie la poveste ieri fostul meu iubit se uita la mine cand eram in leagan adica chiar nu stiu daca se uita la mine ca eram inconjurata de fete si asta nu stiam dar se uita fix si eu incercam sa nu il bag inseama, si cu prietena mea se comporta frumos adica o imita si la mine se uita fix, imi zambeste chiar ieri a zis unora sa ma lase in pace k ia pus el sa dea cu mingea in mine asa si ieri tot imi zambea se apropia de mine vorbe cam asa ce faci fata, si mi-a deschis usa sa intru in bloc ma rog si mie si lui fratimiulaughing ce credeti ma iubeste cu adevarat sau batjocarie? si dc o imita pe prietena mea? la cine se uita atunci cand eram in leagan? si de ce mi-a deschis usa? si de ce vb cu ce faci fata? dau funda la raspunsuri fffff frumos.nu proaste plus vot daca dati raspunsuri frumoase si daca ati rasp.; a toatre intrebare.~

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Heei

Pare'se ca aici avem de'aface cu o reintoarcere la dragoste...thinking

Sigur te mai place! altfel. nu'mi explic de ce ti-a deschis usa, de ce inca iti mai zambeste.

Probabil ca s-a reinascut in el. pasiunea pentrutine happy