| dani97 a întrebat:

azi am avut teza la istorie.....ma astept la un 7-8:X. sunt clasa a 9-a. la prima parte ne-a dat niste evenimente, la care trebuia sa punem noi anii. am pus anii corect, dar nu am specificat daca sunt inainte/ sau dupa hristos. credeti ca are ceva? crying. mersi mult

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Cred ca trebuia sa specifici, dar daca profesorul/profesoara este mai buna poate isi va da seama ca stiai dar ai uitat sa specifici si perioada happy

Pa pa!