| IubesteEa a întrebat:

azi de dimineata am avut un vis ca era revelionul dar eu vroiam revelionul de acum un an adica in 2010 si asa a fost visul numai ca eu ma uitam la nini de revelion un nou episod cum ca el si parker isi punea ca sa iubesc a inceput ea sa planga si eu k imi era dor de fostul iubit si plangeam rau nu ma puteam opri ce inseamna? se va intampla? am mai visat k o sa fiu cu fostul si eu nu eram asa de indragostita de el si a doua zi asa a fost am fost impreuna desi s-a terminat prost vroiam un happy end de revelion mi-am pus o dorinta care sa dureze tot anul asta si nu a fost de ce? ce se intampla cand pui o dorinta de revelion se spune ca aceea dureaza pe parcursul anului? mersi dau funda si vot la cei care mi-au raspuns frumos si fara din alea proaste! mersi fara raspunsuri proaste pentru cine nu stie cine sunt nini si parker e de la serialul nini de pe disney channel...

Răspuns Câştigător
| alle332 a răspuns:

Mai probabil stii zicala aia Visele pot deveni realitate asa a fost si in cazul tau...De revelion este doar o vorba din popor nu este adevarat sau poate este si nu stiu eu...Astept funda daca ti se pare bun raspunsul meu