| xjustfearless a întrebat:

azi m-au bagat in lista de yahoo messenger o gramada de persoane cu id-uri ciudate! id-ul meu nu este nicaieri pe net si chiar nu inteleg de ce ma baga atata lume in lista! nu am dat click pe nici-o chestie de pe care pot lua virusi!

5 răspunsuri:
| Cori14 a răspuns:

Hey!batting eyelashes Am patit si eu la fel, iar apoi niste prietene mi-au dat un site de matrimoniale unde era id-ul meu si al lor :@. Oricum vor incetahee hee

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Pur si simplu fa-ti alt idiu sau nu mai baga astfel de id-uri in listawinking. Ai grija pe unde iti lasi id-iu de acum inaintewinking.
Peace

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si mie mi se intampla des.nu stiu probabil cand stai[stam]pe invizibil dar nu cred

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sau dep pe unde mai comentezi tu sau altcineva si iti foloseste id tau si...

| CoquineNoire a răspuns:

Id-uri se "fura" de pe siteuri care detecteaza persoane invizibile pe mess.
asa am patit si eu, vor inceta la un moment dat, sau iti poti face un id separat, fara sa bagi anumite persoane pe care le banuiesti ca te verifica pe astfel de siteuri, unde, acestia nu debifeaza optiunea care suna cam asa "doresc ca avatarul pe care il verific sa apara public".