| kiddakiddulina a întrebat:

Hey TPU...baiatul care s-a despartit de mine dar eu acum plang si imi pare rau ce as putea face sa ne impacam.il plac foartee mult plss help! Bsk

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu zic ca ar trebui sa discuti cu el despre asta si sa-l spui ca-l mai iubesti. Daca nu functioneaza asta este...trebuie sa-l uiti.Dar nu fi suparata pentru ca toate o sa se rezolve.Si eu am trecut prin asta si am incercat sa-l uit pe acle baiat.Iti urez succes si te rog sa nu mai fi suparata! happy

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu merita, sa suferi din cauza unui pusti care nu a stiut cum sa se comporte, are balta peste.nu-ti fa griji.nu te mai gandii la asta, uita tot, si fii happy

| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai ii spui ca inca il mai placi si ca vrei sa fi'ti impreuna again.big grin
Succes!