| Didw a întrebat:

:]
Baiatul de care imi place. am aflat ca o mai place pe o fata, spune el "putin". dar nu cred ca este asa. si + de asta se mai da la inca o fata. deci nu stiu ce sa mai cred. Mentionez ca mi-a zis ca ma place! Dar acum. vad ca se poarta ciudat. Intrebarea e: cum sa ma port cu el, ce sa-i spun? Multumesc. :* :]

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lași timpul să lucreze, nu-l zăpăci cu insistențele că riști să-l pui pe fugă!
Pa, pa.

| Didw explică:

@3MmY stie ca il plachappy

| Punct_9691 a răspuns:

Pai probabil ca el vrea sa vada daca si tu il placi...sa vada cum te comporti.Cred ca te placehappy. Ar trebui sa ii spui ca si tu il placi si apoi totul vine de la sinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ea o place putin si pe tine te place? Daca da, sa fii sigura ca exista alta tipa pe care o place mai mult.
Bai, dar ce crede, ca poate avea cate fete doreste? Daca te baga in seama, fii mai distanta, astfel incat sa observe. Te va intreba ce ai iar tu ii vei zice vreo doua. Ori te place pe tine si va combinati, ori sa te lase in pace. Si cu asta am rezolvat situatia, greu, greuwinking.