| Anonim134 a întrebat:

buna era o melodie de la generic in care el zicea ca s`a dus la nunta fetei pe care o iubea si ea il privea in ochi iar el ii citea nefericirea. stie cineva cum se numeste? funda; x

3 răspunsuri:
| alexuuu12 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VomQIdgPVRc&feature=related generic voi vebi la nunta ta?; x fundita pls

| danielaxyz a răspuns:

Am venit la nunta ta

| música a răspuns:

Hello Byby

melodia este..."Am venit la nunta ta"...asa se numeste. draguta melodia :)
uite si link-ul cu aceasta melodie.http://www.youtube.com/watch?v=o2L7J6-uzfk
Eu sper ca te-am ajutat cu ceva...
O zi cu soare, Maryan