| Dedeutza2o1o a întrebat:

Cand ati fost prima data la discoteca? V-a placut cum a fost? Dar ultima data?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Prima data cand am fost in club a fost in vara lui 2010 cand am fost cu prietenii si familia in vacanta. Am fost incantata (aveam 14 anilaughing) dar acum nu prea ies, nu ma mai atrage nimic acolo. Prefer locurile linistite unde poti sa vorbesti cu prietenii fara sa tipi la ei sau ei la tine.laughing Ultima data am fost in octombrie la ziua unui prietenhappy