| Smiiilee a întrebat:

cateodata incerc sa nu rad, adica sa ma uit in ochii cuiva fara sa ma bufneasca rasu, de obicei ma gandesc la altceva, si imi spun in gand " incearca sa nu razi incearca sa nu razi " dar la un moment dat [asta fiind dupa vreo 20 de secunde ] ma bufneste rasu, cum ma pot abtine sa nu rad? FUNDAAA!

1 răspuns:
| MerVeilleuX a răspuns:

Nu mai vorbii cu tine când încerci să nu râzi, nu funcţionează. Cred că ar trebui să încerci să nu te gândeşti la nimic... :S