| Soranikk a întrebat:

Hey TPU.Ce ati visat aseara? Funda pentru cel mai amuzant vis.

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Eram in pat cu fosta mea diriginta (cu care nu m-am inteles niciodata prea bine) si am incercat sa o sarut.Si ea s-a apropriat de mine ca si cum ar vrea sa ma sarute, dar deodata se inrosise la fata si a inceput sa tipe ca imi va suna parintii sa vina la scoala.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nimic.

| fffandreeea a răspuns:

laughingAm visat ca conduceam o masina beton blindata neagrastraight face si incercam sa merg mai incet sa nu ma observe politia ca sunt minora, era sa dau in stalpi dar nu stiu cum am pus frana si cand am iesit din masina a venit unu la mine barbatstraight face si mi-a dat o foaie numai stiu despre ce era vorba...el m-ia luat o si a vrut sa o aruncelaughing dar eu am ascuns-o in pantalonii scurti dupa am scapat de el ca vroia sa ma violeze ca ma pipaiastraight face laughingfugeam fugeam si m-am trezitlaughing

| Kisie a răspuns:

Eu am visat ca eram in clasa cu toti colegii mei si cel mai prost coleg de la noi din clasa a incrput sa ma alerge in toata scoala si toti radeau de mine si alergam eu ce alergan si vine directoare eu m-am ascuns intro clasa goala si ala a intrat in directoare ia imprastiat toate hartiile os si eu am fugit din nou in clasa si i-am celorlati ce s-a intamplat si nu se mai puteau opri.

| strictsecret01 a răspuns:

Eu am visat k eram cu prietenul meu, fratele lui si inca o fata de Craciun la taiatul porcului la bunicul meu si ne-am jucat in zapada pana ne-am facut praf de uzi. apoi fratele prietenului meu(cumnatelul meu) s-a apropiat de mine si m-a sarutat..eu l-am respins m-am certat cu prietenu iar in 2 min ne-am impacat pentru ca ia-m explicat ama2 k nu avem nici-o trebuie unu cu altu chiar daca aveam...da afara visului nu e nimic dubios. Funda?

| kassiana1200 a răspuns:

A meu nu e amuzant.Am visat ca a murit mama. sad