| TheOriginalUser:) a întrebat:

kissce faceti? ploua afaracryingeu nu mai stiu ce sa fac ma plictisesc in casabig grinaveam atatea planuri pentru weekend asta cryingce sa fac ca sa nu ma plictisesc:X?

Răspuns Câştigător
| geoolina a răspuns:

Paii...1.nici eu nu am ce face asa ca raspund la intrebaribig grin
2.ma joc pe calculator
3. poti sa te duci la o prietena /prieten care nu are ce face nici el/ea
4.citeste ceva

3 răspunsuri:
| gabystar a răspuns:

La Focsani a iesit soarele:p:p

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Poi incearca.sa-ti petreci timpul cu familia, si sa discutati despre toate vacantele si weekend-urile petrecute impreuna! Depanati amintiri, jucati un joc (preferabil carti). sau ce stiti ca va place cel mai mult :*

Merit funditahee hee love struck

| matt a răspuns:

Intra pe un chat uitate le un film iti recomand avatar