| geoburndragon a întrebat:

Ce inseamna sa fi bff cu cineva din punctul vostru de vedere? FUNDA pentru raspunsul cel mai complex.

Răspuns Câştigător
| dragalasa a răspuns:

Pentru mine inseamna sa ai o prietena \prieten cu care sa te intelegi sa si cum am fi frati \surori adica mai mult de ata sa nu va certati sa impartiti totul sa nu existe anumite persoane intre voi sa aveti secrete intre voi sa nnu ascundeti nimic intre voi sa vorbiti foarte deschis adica intr-un cuvant sa fiti prietene\prieteni pe viata tongue pentru mine aste inseamna

2 răspunsuri:
| Zăpăliciiiiii a răspuns:

BFF = Best Friends Forever
Adica cei mai buni prieteni pentru totdeauna.
Funda?puppy dog eyes

| Lalaloveu a răspuns:

Sa fi tot timpul cu ea/el sa te ajute si la bine si la greu sa poata tine un secret si sa nu aveti secrete intre voi. Eu am o bff si ii spun totul si ea mie. Si nu dezvaluim nimanui.