| HaPpyBoY a întrebat:

ce jocuri mai stiti pentru pc?
P. Sbig grinau funda pentru cele mai bune variante.

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Spider-Man Web Of Shadows,Prototype,DarkSiders,Lord Of The Rings,Age Of Mythology,World of WarCraft Cataclysm,Mount & Blade,Guilty Gear XX,Eragon,Prince of Persia,Disciples,Gothic,Incredible Hulk,Diablo,HitMan,Conan, Grom, King Kong etc.

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca : Batma Arkyum City, Battelfied 3, Call of Duty MW3, Need For Speed The Run,Soul Calibour V, DarkSoul, Skyrim etc...

Succes!

| ExpertoTpu a răspuns:

Salut.
Pai Fifa:07, 08,09, 10,11,12.
Nfs:underground 1 si 2, porche,carbon,hot pursuit, undercover, shift
Counter-Strike 1.6, Gta san andreas, 4 story,the-west, metin2, warcraft.

Bafta happy!

| Smilee001 a răspuns:

Nu am vazut la niciunul, Feral Heart, poate chiar nici unul din toti membrii TPU nu-l joaca, pacat, e un joc de varsta mare, toti copii din lume au dreptul sa-l joace, scopul e sa iti faci prieteni, desigur, multe locuri frumoase de vazut, joaca-l cat mai poti, caci la vara se inchide, se deschide altul, Arokai.Bafta!

| MoGaCm a răspuns (pentru Smilee001):

Unde gasesc site-ul la Arokai?