| xBiiaM a întrebat:

kiss!
Ce parere aveti de filmul "A walk to remember"? >: E un film bun? Mai multe detalii despre el?... puppy dog eyes. Argumentati ce va place la el si ce nu. Fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss.
Este un film frumos, emotionant, cu un final dureros si tristsad.
Chiar iti recomand acest film, vei avea multe de invatat de la el.Este ca l mica lectie de viata pentru noi.Ne invata despre viata, despre greseli si mai ales ne face sa intelegem ce inseamna cu adevarat iubirea adevarata.Ar fi bine daca ar exista o poveste de iubire cum a fost intre cei doi in zilele noastre, dar mai rarstraight face.
Ceea ce m-a impresionat cel mai mult a fost finalul filmului atunci cand fata moare sad ar fi mai frumos daca ea nu patea nimic si luptau amandoi pentru a invinge boala si totul sa fie bine.
Deci chiar merita sa te uiti la acest film si cu siguranta nu vei regreta:*

1 răspuns:
| dedeutza_9286 a răspuns:

Este cel mai frumos film :X:X si desigur filmul meu preferat. imi place povestea lor de dragoste. dar finalul cam tragic daca era un final mai frumos, ca de exemplu dragostea dintre cei doi sa fi invins boala, era si mai frumos big grin