| mikilica a întrebat:

ce telefon sa aleg dintre Samsung Galaxy Y, Samsung S5260 Star II, Samsung S5660 Galaxy Gio, Samsung b3410, LG Cookie Fresh, LG GT350, LG Optimus Me si de ce. Funda +Vot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. CEle mai bune telefoane de aici( parerea mea) sunt Samsung Galaxy Y, Samsung S5260 Star II, Samsung S5660 Galaxy Gio si LG Optimus Me. Asa deci:
Samsung Galaxy Y este foarete bun, are Wi-fi si android dar are camera de 2mp.(490lei)
Samsung S5260 Star II are Wi-fi camera de 3mp dar nu are android.(340lei)
Samsung S5660 Galaxy Gio are Wi-fi camera 3mp si android (630lei)
LG Optimus Me are Wi-fi camera 3mp si android (460lei)

Asa eu personal iti recomand Samsung Star II pentru ca mi se pare un telefon bun la un pret destul de mic chiar daca nu are android. daca vrei android alege dintre amsung S5660 Galaxy Gio si Lg Optimus Me