| Edy1010 a întrebat:

Cei care ma ajuta la intrebarea urmatoare au funda! Am 14 ani si sunt baiat. Multi prieteni de ai mei au iubita, dar eu nu...Stiti cum as putea sa imi fac iubita ....sau dati-mi niste tactici de "agatat" ca sa zic asa!
Si nu cred ca sunt urat sau ceva, avand in vedere ca o fata a incercat sa ma agate acum cateva zile....Si va rog, sa nu aud raspunsuri gen :"ca lasa din astea la 14 ani"

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Mă, nu-ţi recomand replicile de agăţat.
Adică mna, dacă vrei o relaţie mai serioasă, ar trebui să te îndrăgosteşti. Dar văd că tu vrei o iubită doar pentru că prietenii tăi îţi fac în ciudă. Nu prea ştiu ce să zic despre asta. Adică da, poate vrei tu iubită, dar nu-i sigur că o să-ţi găseşti acum pe cineva. Dacă vrei o iubită doar de "aspect", adică gen să fiţi împreună doar de ochii lumii, te duci afară prin pauză, ieşi prin oraş, cunoşti mai multe fete, vorbeşti cu ele şi una tot trebuie să fie interesata.
Succes!

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Ai aici niste replici de agatat : http://www.feminis.ro/......9326.html, desi mie nu mi se par prea reusite.

| Gonrax a răspuns:

Eu zic să aștepți până vine de la sine.
Adică o să apară o fată în viața ta, trebuie să găsești pe cineva.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Bună.
Păi bagă-te în seamă cu fetele, invită-le la suc în oraş.