| obsesion15 a întrebat:

Ceva idei pentru organizarea petrecerii mele de 15 ani.Ma refer la locul desfasurarii, muzica, activitati, surprize happy. Multumesc.

5 răspunsuri:
| CrisuIoana a răspuns:

Poti inchiria un local mai micut, sau mai mare(depinde de buget), pentru muzica poti angaja un DJ, activitati: dans, poti ruga unele colege sa iti faca 15-10-5 pedepse( sau cate pedepse vrei ), apoi dans, dans, si iar dans.

| Trissy1 a răspuns:

Poti la o discoteca, muzica jazz, rock, pop, activitati pai puteti sa beti putin, ma gandesc la joculete de carti [poate poker whistling], ce jocuri iti plac tie, surprize pai tu ar trebui sa le primesti, nu prietenii tai love struck
poti la tine acasa sau intr-un club, nu discoteca neaparat
poti la un restaurantbatting eyelashes

| ROX_5276 a răspuns:

Depinde cum ti-o doresti la discoteca unde o sa fie o groaza de lume sau doar intre prieteni,ti-ai putea organiza o zi de nastere afara,in aer liber,la padure cu mici gratare etc muzica de petrecere tot felul de jocuri, sau ti-ai putea organiza la un restaurant, sau la piscina.

| mirelusssa a răspuns:

Gasesti pe http://www.bluparty.ro/petreceri-personaje-animatori-14
animatori petreceri copii. Sper ca iti vor placea.

| lavrentziu a răspuns:

Alege un magician de la www.magicianpetreceri.com si vei avea cea mai reusita petrecere.