| DulceataDeCapsuni a întrebat:

happy Chestia este asa: ma plac 2 baieti si nu stiu ce sa aleg! Multumesc mult pentru raspunsuri happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te gandesti cu care din ei iti place mai mult sa-ti petreci timpul, in compania caruia te simti mai bine si care te-ar face mai fericita, e baiat mai bun, de incredere etc. Da daca stai si eziti eu tind sa cred ca tie nu-ti place niciunu, doar atentia pe care o primesti

| SilentRain a răspuns:

"Ma plac 2 baieti si nu stiu ce sa aleg " - Pff de parca ar fi niste obiecte,
nu alege pe nici unu

| Donsavas a răspuns:

Pe niciunul si vezi ce se intampla. Important este sa te placa unul dintre ei nu doar tu pe amândoi.

| devilshelp a răspuns:

Si vrei sa iti dam idei de probe la care sa ii supui ca sa iti castige inima? Trebuie sa il alegi pe cel pe care il placi mai mult si care te trateaza mai bine. Adica iti dai si tu seama cand e vrajeala sau e ceva real. Incearca de exemplu sa nu ii mai contactezi pe niciunul timp de cateva zile si sa vezi care te cauta si care nu. Sau sa te ajute cu ceva si sa vezi care accepta cu drag si care accepta doar sa se dea bine pe langa tine

| ElenaaaAdina a răspuns:

Trebuie sa il alegi pe cel pe care si tu il placi, daca nu esti sigura, gandeste te cine te face mai fericita, cu cine stai mai mult, chestii d-astea