| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine imi spune si mie cat costa meniu acela : aripioare + cartofi + bautura la mc donalds acela cu 6 aripioare. Fundita! Si sa imi spuneti daca la meniul snack box la 7, 5 lei de la kfc sunt doar 2 aripioare dinacelea ca asa am inteles sau sunt 4. Fundoi! Raspuns urgent! Va rog.

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

DEci la mec sunt 5 aripioare picante la bucata nu 6 cu o portie medie de cartofi cu bautura la alegere(fanta, colo, sprait, ice tea)dar nu scrie pretul de ce sa te mint eu am intrat pe sit si nu scrie rar la kfc este cartofi cu 2 aripioare sau crispi deci ori din astea ori din astea nu ambele dar eu te sfatuiesc sa mananci ceva ai sanotos ca ingrasa si e pli de cartofi si panie IAc