| Pufuleteeeee a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine va rog? Am auzit de la o fata ca pe facebook poti sa afli parola daca e logata respectiva persoana, doar apasand ceva taste, cine stie va rog cum? funda, + vothappy la toata lumeabig grin

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Nu este adevarat, facebook este o retea prea mare de socializare, iti dai seama daca ar putea fi conturile sparte atat de usor, nu l-ar mai folosi nimeni.

| loryyy_7762 a răspuns:

Sincer nu stiu daca as sti te-as ajuta cu cea mai mare placere