| 123456789000hugs a întrebat:

cine poate sa imi dea si mie un link sau sa imi dea o poza pe care scrie ceva de genu' "acel moment cand realizezi ca, cunosti mai bine strazile din gta decat cele din orasul tau"?. poza e de la teenager posts si scria in engleza big grin

3 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

La multi ani!
Poti face tu asta. Cauti o poza pe Google Imagini cu ce vrei tu. (poate de pe gta, poate pe o strada din judetul tau. orice vrei) o pui in Paint si scrii tu asta. Nu este greu deloc. happy

| 123456789000hugs explică (pentru LeeJiEun):

La multi ani si tie! Inteleg ce spui tu dar eu voiam, in mod special, poza de pe teenager post.

| LeeJiEun a răspuns (pentru 123456789000hugs):

Pai..Iei poza, o pui in paint si stergi scrisul ala si scrii tu in locul lui ce vrei. thinking