| RoRoxana a întrebat:

Hey TPU!
Clasa noastra organizeaza un spectacol de craciun.
Dati-mi niste idei cu ce concursuri, probe, scenete am putea face va rog!love struck
Fundaa ca de obicei!love struck

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ati putea face cateva fete un dans cu pampoane si sa va imbracati in craciunite.Joc,ma gandeam ca ar putea fi cativa legati la ochi si multe jucarii sau lucruri pe jos. Cel ce aduna cele mai multe lucruri si le pune intr-un sac castiga(sacul sa fie mereu la ei). Scenete:o comedie in casa lui mos craciun.Doamna craciun sa fie tanara si sexy laughing si mosul sa fie smecher; inventati voi ceva pe acolo.Bye wave