| MANGO_3875 a întrebat:

credeti ca la13 ani(aproape 14) ii bine sa ai 1, 55-1, 60 inaltime si in greutate 45 kg, pentru as vrea sa fac si eu o schimbare adica de la parul drept la o freza calumea(scurt sau lung ASTA NU STIU), niste haine care sa arate bine etc.

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

E perfect.Si inaltimea si greutatea sunt inregula:)
Eu zic sa te tunzi in spate scurt si in fata drept dar pentru asta trebuie sa ai parul drept. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:155&biw=1024&bih=575 cam asa...

| MANGO_3875 explică:

Totusi de ce ati crezut ca is fata ca eu is BAIAT!

| ZuAgain a răspuns:

Fa-ti poze si pune-o aici de unde sa stiu cum iti sta bine
si e normala greutatea raportat la inaltime dar ar trebui sa ajungi la 50kg

| 13h13 a răspuns:

Stai bine scumpo.eu am 15 ani si am 1 45 si 48 kghee hee