| Creeper2000 a întrebat:

Cum e sa te muti la alta scoala? Adica am dat examen de admitere si din ce am putut vedea colegii sunt draguti.Totusi,am emotii cu privire la intalnirea cu ei,cu profesorii si cu obisnuinta. Cine da cel mai bun raspuns, PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Eu nu m-am mutat niciodata dar pot sa iti zic cum e.Multe emotii normal.Noi colegi noi profesori.E greu la inceput.Dar te obisnuiesti pe parcurs.Asa e si la liceu. Pierzi tot dar te restabilesti.Nu iti face griji.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, boomman

Ne vedem din nou. La inceput nu-ti va placea, pana te acomodezi e greu. Oricum iti vei face prieteni noi, vei afla experiente noi.

Succes.

| andreea9701 a răspuns:

E frumos, iti faci multi prieteni noi.