| SOriilica a întrebat:

Cum imi pot convinge mama sa ma lase sa ma vopsesc?

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

Fa-ti parul mai bine cu vopsea care se ia la prima spalare sa vezi cum iti sta.big grin

5 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Eu nu iti recomand pentru ca iti distruge parul si nu va mai arata natural, insa daca vrei sa te vopsesti doar o data ii poti spune asta mamei tale si poate te lasa. Crede-ma este foarte daunatoare pentru par.

| comansorin a răspuns:

Toarnai galeata cu vopsea in cap, niciodata nu am inteles cum se vopsesc fetele

| SOriilica explică (pentru comansorin):

Mai bine toarna-ti tu galeata cu vopsea in cap.

| SOriilica explică (pentru comansorin):

Mai bine toarna-ti-o tu poate iti mai vine putina minte la cap!

| beautifullie a răspuns:

Vopseste-te cu nuantator prima oara. o convingi spunandu-i ca daca nu ii place culoarea deloc, o sa se curete repede la spalat