| fishfish a întrebat:

Hey TPU,cum pot sa am un par matasos,fin, moale..si stralucitor,cu tratamente naturiste,sau daca nu cunoasteti poate stiti niste samponuri sau balsamuri.ori din magazin, ori din plafar....multumesc :**

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Tratamente naturiste nu stiu, dar la sampoane si balsame iti recomand sa iti iei ori elseve, ori naturals.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

masca de avocado:galbenus de ou, sfert de cana de miere, avocado, doua lingurite de ulei de masline.amesteca,aplica pe tot parul, lasa sa actioneze timp de o ora.clateste si apoi samponeaza ca de obicei. pupici

| Naty3 a răspuns:

Uite as putea sa te ajut eu cu un tratament naturalis.Pentru un par matasos, fin, moale si tot odata stralucitor dupa ce il samponezi, sal clatesti cu ceai.2 linguri (de masa)cu ceai la 1 litru de apa il ferbi si il lesi sa se raceasca. Sper sa-ti fie de ajutor, pe mine m-a ajutat ft mult.=)