| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa imi fac o gaura in ureche, un pic mai sus decat cea cu cercelul ala ci mai sus! Stiti voi! Deci cum sa o conving pe mama?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Pentru o perioada nu pomenesti nimic si te comporti foarte frumos, iei note mari, ajuti prin casa etc. Apoi incepi brusc sa ii tot aduci aminte de ce ai facut si sa insisti pe ce vrei pana cedeaza, insa nu intr-o singura zi, ii zici azi, maine, poimaine si tot asa pana o sa se convinga ca nu e mare lucru.

| anonim_4396 explică (pentru Mangustă):

Ai fundita! Bravo♥

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Daca aveti o relatie buna si va intelegeti du-te si fa-ti gaura, iar cand o sa vada nu cred ca mai are ce sa faca. Daca cand gresesti ( mai grav ) nu te pedepseste ci doar te cearta atunci asa va reactiona si in cazul de fata.

| AliAdelaide a răspuns:

O pui in fata faptului implinit. nu o sa aiba ce sa iti faca apoi(cu exceptia faptului ca ar putea sa te pedepseasca zic eu)