| BoOoMbOnik a întrebat:

Cum pot scapa de asa zisele bubite de la caldura... mi-au iesit cateva pe picioare sus. Stiti cateva remedii pentru problema mea? Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Cat stai in casa si in general seara, inainte de culcare, poti sa te dai cu pasta cu apa de la farmacie, care usuca acele bubite provenite de la caldura. Daca te mai si mananca acele bubite, poti sa te ungi cu alcool mentolat.

1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Poti folosi sapunul de sulf e foarte bun! il gasesti la farmacie happy