| VisinaDinVisinata a întrebat:

Hey TPU!
Cum sa-mi conving parintii sa ma lase sa-mi pun aparat dentar? Nu banii sunt problema, ci mama zice ca asta nu e o prioritate si o tot tine pe a ei. Bine...nici probleme prea grave nu am, dar nici nu vreau sa raman cu ele. Vreau raspunsuri serioase! happy

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Blue Orangelove struck! Roaga-i pe parinti tai si spune-le ca este foarte important pentru tine.Fii mai ordonata si mai cuminte, cu note mai bune la scoala si mai baga vorba despre aparat din cand in cand dar destul de discreta.Multa Bafta!^^

| NoCharachter a răspuns:

Pai, de ce nu mergi la un dentist, sa dea el verdictul. Dar oricum, nu e prea frumos cu aparat dentar, stii?