| EssTerra01 a întrebat:

Hey TPU..Cunosc un baiat de ceva vreme dar noi vorbim mai mult prin priviri. Dupa cum il stiu, este mai retras cand e vorba de fete si mie imi e teama sa incep o conversatie cu el pentru ca mi-e frica sa nu spun ceva gresit.Ce pot sa fac?
Funda.:*

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Buna
Pai,nu ai ce sa ii spui gresit
Du-te si intra in vorba cu el, întreabă-l chestii normalehappy.
O sa înceapă si el sa iti vorbească, poate nu i se oferă prea multa atentie, este neglijat si de aceea poate fi mai retras.
Bagă-te in seama cu elhappy
Sigur o sa iti vorbească. Bafta!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu esti hotarata de ceea ce vrei sa faci. Vorbeste cu el si comporta-te normal fara sa-ti fie frica. Daca ajungi sa il cunosti macar putin o sa vezi ca totul va decurge bine si se va deschide cate putin in fata ta urmand mai apoi sa devina mai comunicativ si el.

| TelefonLg a răspuns:

Aceasi problema o am si eu numa ca la mine e invers eu sunt baiat)))

| EssTerra01 explică (pentru TelefonLg):

Nu cred *-* Si eu si EL suntem timizi laughing asta e problema mea laughing

| TelefonLg a răspuns (pentru EssTerra01):

Eu nu sunt timid asa in general dar parca nu sa ivit momentul acela sa vorbesc cu ea si la mine e mai rau ca are si prieten oricum relatia lor nu prea merge

| EssTerra01 explică (pentru TelefonLg):

O.o ciudat laughing)

| TelefonLg a răspuns (pentru EssTerra01):

Esti fata din poza?

| EssTerra01 explică (pentru TelefonLg):

Da O_O