| k1NNNdeR a întrebat:

big grin.Am nevoie de cateva pareri din partea voastra.Deci...
Am primit acum 2/3 luni un bilet de la o fata din clasa in care scria ca eu te plac, tu ma placi? Am descoperit de la cine era, peste 2/3 saptamani ii spun ei:
Eu: Hey eu te plac tu ma placi?
Ea: Da, dar doar ca prieten.
Eu ce ar trebui sa inteleg din asta? Imi spune ca ma place apoi renunta? Am nevoie de ajutor.Please Help.Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Este posibil sa o fi descurajat cineva spunandu-i ca nu are sanse cu tine sau a inceput sa se ataseze de altcineva sau pur si simplu nu a avut in momentul ala curajul sa-ti spuna ca da. Tind sa cred ca ultima varianta e cea mai reala. big grin Si raspunsul care ti l-a dat lasa loc de interpretari nu crezi?big grin Eu spun sa mai insisti un pic si vei realiza ce vrea de fapt.big grin

6 răspunsuri:
| k1NNNdeR explică:

Mersi mult happy Mai astept pareri.

| Libra23 a răspuns:

Cred ca ai intrebat-o prea rapid, iar ia sa intimidat si ti-a raspuns asa.

| mona a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate cineva apropiat ei a influentat-o negativ, incearca si mai vorbeste cu ea poate afli adevarul

| k1NNNdeR explică:

Ceea ce cred eu este ca a fost influentata negativ sau este timida.Dar totusi nu inteleg daca a avut curajul atunci acum de ce nu il mai are? Mai astept pareri.Multumesc anticipat tuturor.

| 456deea a răspuns:

Ea este timida nu renunta la ea poate va iesi ceva frumos din asta trimite-i si tu un bilet spune-i ca o laci si intreab-o de ce tii-a trimis bilet daca era cu altcinevawinking

| KrYstyAn0 a răspuns:

Spune-i asa: Frumoasa imi place mult de tine si ma intrebam daca si tu ma placi. Spune-i asta si vezi ce zice daca zice nu asta e mie mi s-a mai intamplat