| EkaBuBu a întrebat:

big grin Am si eu o intrebare draguta big grin Cine stie substanta care se introduce in sticlutele cu baloanehappyAdica toata lumea spune ca e sampon pentru par dar eu nu credlaughing Funda+vot cine raspunde corecthappy!

4 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Este gel de dus! In majoritatea se pune gel de dus.

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Sapun + gel de dus + balsam + sampon... tot ce se poate

| EkaBuBu explică (pentru MadalinaAlexandra):

Apreciez raspunsurile dar exista o substanta care face mai multe balonehappy Stiti cand luati stiluta noua cu baloane si o consumati face mii de baloane si dupa ce puneti amestecuri de toate culorile nu mai face atatealaughing noh eu nu gasesc substanta aia secretahappy

| MadalinaAlexandra a răspuns (pentru EkaBuBu):

Stiu, dar nu am nicio idee, asa stiam si eu ca gel de dus pune, dar nu cred happy