| Alllllexandra a întrebat:

Hey TPU:*big grin.anul asta termin clasa a opta si imi cam trebuie un discursbatting eyelashesva multumesc
P. S. sa puneti >sufletbig grin

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Mai bine pune tu mana pe stilou si scrie tu discursul. Doar nu ai sa citesti un discurs scris de cineva de pe TPU.

| Alllllexandra explică (pentru Nolkyz):

O,ba da, am mai facut asa si chiar mergewinkinglaughing

| Nolkyz a răspuns (pentru Alllllexandra):

Mda, măi, într-adevăr merge, dar tu ştii ce simţi, tu ştii prin ce ai trecut alături de colegii tăi, pe când noi nu. Nu trebuie să fie ceva academic, pur şi simplu scrii ce îţi vine ţie.

| Alllllexandra explică (pentru Nolkyz):

Mda multumesc pentru raspuns dar noi nu suntem o clasa asa de unita incat sa fi avut peripetii impreuna sau stiu eu.in fine, nu conteaza, o sa scriu ce'mi vine, merci inca o data:*