| Claudytza99 a întrebat:

big grin Vreau si eu un site de unde pot lua sticle de coca-cola cu numele Mirela.Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Zaharia_Elena_1982 a răspuns:

Doresti sa iti fac eu una si sa iti dau pagina mea de facebook sa o ei?

3 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

La ce te ajuta sa scrie pe ea Mirela? Are alt gust? E mai speciala bautura cu numele asta? Cauta in magazine, sigur vei gasi! XXL, Carrefour, Kaufland, LIDL etc...

| Claudytza99 explică (pentru ellena99):

Dar eu vreau o sticla pentru prietena meah cea mai buna! Ea vrea sa i-o trimit pe facebook...Si de aceea vreau asa.:*