| SweetCheeks22 a întrebat:

daca stiti imi spuneti si mie cele mai cunoscute si frumoase modele din romania...adica nu vreau sa-mi ziceti de astea de carton.plzz vot si funda. apropo, ce parere aveti despre bianca dragusanu, monica columbeanu?

Răspuns Câştigător
| narutotruefan a răspuns:

Ok...pai,in primul rand tu esti cel mai frumos model din Romania happy si bianca dragusanu, nu prea am auzit de ea si monica columbeanu a fost norocoasa ca l/a gasit pe iri(mai bine zis ca i/a gasit banii lui) si e fraiera ca s/a despartit de el

2 răspunsuri:
| Queen20 a răspuns:

Buna,uite mie imi place de: Catrinel Menghia,Diana Moldovan, Diana Dondoe, cat despre Bianca Dragusanu este frumoasa dar are si multe operati estetice mai draguta mi se pare Monica Columbeanu.

| anca174 a răspuns:

Bianca dragusanu e plina de operatii. nu poate fi manechin international happy (parca si Botezatu a spus asta l netxt top model)
Catrinel Menghina e preferata mea.