| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste idei ce sa desenez! tongue De preferabil ceva de dragoste, de exemplu ceva cu inimi, si sa nu fie asa simplu, doar o inima si o sageata sau asa laughing Sa fie ceva mai greu big grin Cea mai buna idee, primeste funda happy Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Verus a răspuns:

Multe maini care vin din toate directii ( astea le faci doar grafica alb negru) si in mijloc faci o inima sangeroasa si ranita cum o strange toata lumea ca si cum ar vrea sa o traga spre ei. happy Bafta ai ce lucra laughing